Uncategorized

Sekabet Güvenilir Mi

Sekabet güvenilir mi: Sekabet sektörün önemli isimlerinden birisi olarak karşımıza çıkarken her daim güvenilir bir isim olduğunu kesinlikle unutmamak lazım.

Sekabet firmasının kuruluş yılına baktığımız zaman bunun 2014 olduğunu görmekteyiz. Başarılı alt yapısında Tom Horn, ELK, Yggdrasil, Netent ve daha farklı işletmeler söz konusudur. Her zaman merak edilen temel konu ise güvenilirliktir. Bunun yanıtını yazımız üzerinden hemen alabilirsiniz.

Sekabet Lisanslı mı?

Sekabet güvenilir mi: Sekabet, sektörün başarılı ve aynı zamanda lisanslı olan işletmeleri arasında yer alır. Curaçao oyun komisyonunun sağladığı bir izni mevcuttur. Bunun numarası da resmi sitede açık olarak 8048/JAZ şeklinde ifade edilmiştir. Aynı zamanda yaptığımız kontrol sonrasında ofisin ZConsulting B.V şirketine bağlı olduğunu da hemen eklemek lazım.

Sekabet Para Öder mi?

Sekabet sitesinden para ödemesi alabilirsiniz. Tabi ki bunun için kullanılması gereken birtakım yöntemler söz konusudur. Bunları hemen şu şekilde sıralamak lazım;

  • Çekim 100 TL üzerinden havale ile yapılabilir.
  • Payfix metodu da aktiftir.
  • Bunun yanı sıra kredi kartını kullanabilirsiniz.
  • Popüler bir yöntem olan Papara da öne çıkar. s

Sekabet Alt Yapısı Nasıldır?

Sekabet güvenilir mi: Sekabet şirketinin alt yapısı birden çok firmanın desteği ile karşımıza çıkar. Buradan erişimi Wazdan, Netent, Evolution Gaming ve daha birçok değişik markanın oyunlarına sağlayabilirsiniz. Hem hızlı hem güvenli katılım söz konusudur.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu